شرایط و قوانین چاپ | گروه آموزشی و انتشارات ماهواره

شرایط و قوانین چاپ

ÊÕæíÑ ÈäÏ ÇäÔÊí  

گروه ماهواره (ورنال) از سال‌ها پیش با پشتیبانی از دانش‌آموختگان این رشته، اقدام به چاپ و نشر تألیفات و کتاب‌های ترجمه‌شده‌ی این دسته از جامعه‌ی نقشه‌برداری نموده است. در ادامه‌ی این هدف، گروه ماهواره از هر گونه نگارش مفید کتاب و یا ترجمه‌ی کتاب‌های مرجع و نیز ترجمه‌ی سایر کتاب‌های نقشه‌برداری که شامل مباحث پایه، کاربردی و یا آموزش نرم‌افزارهای این رشته هستند و در این زمینه مفید و پرکاربرد هستند پشتیبانی خواهد کرد. برای آگاهی از شرایط و قوانین نگارش و چاپ کتاب با دفتر  با شماره موبایل  09190621418 تماس بگیرید. تلفن ثابت: 02133701399

 

مولفان عزیز برای چاپ کتابها و تبدیل اشعار و دلنوشته ها و آثار علمی و رساله خود به کتاب می توانند برای دریافت هزینه ها و شرایط چاپ با شماره موبایل 09190621418 از طریق پیام رسان ایتا و تلگرام ارتباط برقرار نمایند.

کلیه موارد نظیر صفحه آرایی- طراحی جلد- مجوزها- چاپ و صحافی و طراحی ایبوک توسط انتشارات انجام می شود

 

تماس:

نویسندگان عزیز می توانند در فضای مجازی در ایتا، تلگرام، آی گپ، گپ، اینستاگرام، با انتشارات تماس بگیرند.(در صورت عدم پاسخگویی لطفا پیامک بزنید)

یا از طریق ایمیل انتشارات: mahvareh.pub@gmail.com

توجه مهم:

مولفان عزیز در جریان باشند هرگونه قرارداد با موسسات و افراد حقیقی و حقوقی، خارج از کنترل و نظارت انتشارات می باشد و به مولفان توصیه می شود مراقب موسسات غیرمعتبر باشند و از هرگونه قرارداد با آنها خودداری فرمایند. مسئولیت هرگونه کلاهبرداری از نویسندگان درباره آثار آنها، برعهده نویسنده است و از انتشارات خارج است بنابراین توصیه و تاکید می شود در هنگام قرارداد با موسسات کلیه قوانین حقوقی را رعایت نمایند.

توجه:

طبق ماده 23قانون مجازات اسلامی، چاپ تمام یا بخشی از آثار دیگران بدون اجازه به 6 ماه تا 3 سال حبس محکوم می شود.