کلاس‌های کنکور کارشناسی ارشد نقشه‌برداری ورنال | گروه آموزشی و انتشارات ماهواره

کلاس‌های کنکور کارشناسی ارشد نقشه‌برداری ورنال

cropped-3D-logo.png  

اطلاعیه کلاس‌های کنکور کارشناسی ارشد نقشه‌برداری ورنال

گروه آموزشی و انتشارات ماهواره (ورنال) از سال 1386 به عنوان یکی از اولین مؤسساتی که در کشور، کلاسهای کنکور کارشناسی ارشد نقشه‌برداری را برگزار می‌کرد از سال 1395 کلاس‌های خود را تنها به صورت آنلاین برگزار کرد. این کلاس‌ها تا سال 1400 به عنوان ششمین سال برگزاری کلاس‌ها به صورت آنلاین هنوز به کار خود ادامه می‌دهد. این روش برای بهرمندی یکسان همه‌ی دانشجویان و داوطلبان رشته‌ی نقشه‌برداری در سراسر کشور از آموزش‌های ورنال است و شاید هیچ مؤسسه‌ای در کشور تجربه‌‌ و قدمت این آموزشگاه را در برگزاری کلاس‌های آنلاین نداشته باشد. ورنال 6 سال است که با برگزاری کلاس‌های آنلاین، هیچ هزینه‌ای را برای رفت و آمد به آموزشگاه و به ویژه برای سفر به تهران برای شرکت حضوری در آموزشگاه ورنال بر دوش داوطلبان نگذاشته است. درکارنامه‌ی ورنال برای آموزش شاگردان در سال‌های گذشته درخشان بوده است و کسانی که پس از شرکت در این کلاس‌ها رتبه‌های تک رقمی و دو رقمی را در کنکور به دست آورده شمار قابل توجهی داشته‌اند.

کلاس‌های کنکور کارشناسی ارشد ورنال برای دروس تخصصی به صورت زیر برگزار می‌گردد:

درس فتوگرامتری، ژئودزی و نقشه‌برداری

یادآور می‌گردد که شهریه‌هایی که در جدول زیر نوشته شده‌اند تا 31 شهریور 20 درصد تخفیف دارند.

 

ترم 1:

شهریه کنکور1401_3

 

شرایط کلاس‌ها:

1- کلاس‌ها فقط برای دروس تخصصی فتوگرامتری، ژئودزی و نقشه‌برداری در دو ترم برگزار می‌شود. کسانی که با موفقیت ترم اول را به پایان برسانند یا به مباحث تسلط داشته باشند (اگر شرکت نکرده باشند) می‌توانند در ترم دوم و بخش تکمیلی کلاس ثبت‌‌نام کنند. یادآور می‌گردد که شرکت در ترم دوم به دلخواه شاگردان و شهریه آن جدا است.

2- کلاس‌ها به صورت تفکیک شده بر اساس سطح علمی و دانشگاه محل تحصیل با سقف 6 شاگرد در هر کلاس برگزار می‌گردد و برای مثال کسانی که در دانشگاهی با رتبه پایین درس خوانده‌اند اگر در مصاحبه پذیرفته شوند در کنار شاگردانی که در دانشگاه تهران درس خوانده‌اند قرار نمی‌گیرند.

3- کلاس‌های فتوگرامتری و نقشه‌برداری مانند 6 سال گذشته به صورت آنلاین تدریس می‌شود ولی کلاس ژئودزی در نیمه‌ی دوم سال در صورت واکسینه شاگردان به صورت حضوری خواهد بود در غیر این صورت آنلاین برگزار می‌شود.

4-  برای شرکت در کلاس‌ها داوطلبان باید دانشجو یا دانش‌آموخته رشته‌ی نقشه‌برداری باشند.

5- زمان برگزاری هر کلاس ١ تا ٢ جلسه در هفته است و ساعت برگزاری بر اساس رأی شاگردان هر کلاس و شرایط مؤسسه است.

تماس در تلگرام و واتسپ: 09104973709