نام‌نویسی در کلاس‌های مجازی کنکوری ورنال | گروه آموزشی و انتشارات ماهواره

نام‌نویسی در کلاس‌های مجازی کنکوری ورنال

class_logo_for_Site  

به صفحه‌ی نام‌نویسی کلاس‌های کنکوری ورنال خوش آمدید.

 

ورنال هم اکنون، همه‌ی کلاس‌های آموزشی، آزمون‌ها و سایر خدمات خود را به روش اینترنتی فراهم می‌کند.

در این آگهی، ورنال اعلام می‌دارد که برای کنکور کارشناسی ارشد نقشه‌برداری 1400 با ظرفیت محدود اقدام به نام‌نویسی شاگردانی برای دوره‌های جامع تخصصی فتوگرامتری، ژئودزی و نقشه‌برداری می‌نماید.

این کلاس‌ها با ظرفیت محدود، با یک تا سه شاگرد برگزار می‌گردند. هدف از شمار پایین شاگردان در هر کلاس، بازده‌ی بالای آموزش و پیشرفت هر چه بهتر شاگردان است. زمان هر جلسه، از کلاس‌های سایر مؤسسات بیشتر است و برابر با 100 دقیقه است.

این دوره‌ها با تضمین یادگیری شاگردان و توانایی بالای آن‌ها در حل مسائل هر درس و تست‌های کنکور برگزار می‌گردند.

در هر دوره، آموزش به صورت جامع و با پوشش همه‌ی مباحث انجام می‌شود. برای بازدهی بیشتر، مدرس در هر جلسه، تمرین‌هایی را به شاگردان می‌سپارد که پرسش و پاسخ میان هر جلسه جدا از زمان کلاس، از برتری‌های این دوره‌‌ها هستند.

دوره‌های 3 ماهه با برگزاری دو جلسه در هفته و دوره‌های 6 ماهه با برگزاری 1 جلسه در هفته برگزار می‌گردد که ساعت و روزهای برگزاری در هفته به پیشنهاد شاگردان و هماهنگی با مدرس است.

تخفیف برای کسانی که توان پایین در پرداخت شهریه دارند:

کسانی که توان کمتر در پرداخت شهریه داشته باشند پس از گفتگو با مؤسسه به شرط آنکه در فراگیری مباحث کلاس و انجام تمرین‌ها، موفقیت بالا داشته باشند در شهریه ماهانه از تخفیف ویژه برخوردار خواهند شد. هدف ورنال از این طرح، فراهم‌سازی آموزش برای همه‌ی اقشار با حداقل پرداخت برای شهریه، به شرط تلاش آن‌ها برای یادگیری مباحث و انجام کامل تمرین‌هایی است که مدرس برای یادگیری به آن‌ها می‌سپارد.

در دو جدول پایین، شرایط نام‌نویسی در دوره‌های 3 و 6 ماهه مشخص شده است. برای هر کلاس یک کد با رنگ سبز تعیین شده که هنگام نام‌نویسی آنلاین می‌تواند وارد ‌گردد. پیش‌پرداخت شهریه برای نام‌نویسی در هر دوره 250 هزار تومان است. که پس از شرکت در جلسه 1 نیز امکان انصراف و برگشت همه مبلغ به شاگردان هست. این کار با هدف امکان آشنایی و انتخاب شاگردان انجام شده است. همچنان که اگر خریدار یک کالا پس از خرید از کیفیت آن خشنود نباشد بتواند آن را پس دهد و مبلغ پرداختی را کامل دریافت نماید.

.

.

نام‌نویسی آنلاین

.

.

برای آگاهی بیشتر و پیگیری پرداخت‌ها به پاسخگوی مؤسسه با نشانی @vernal_support در تلگرام پیغام دهید.

 

table_3m

 

 

table_6m