ثبت‌نام کلاس‌های فتوگرامتری و ژئودزی کنکور 98 – کارشناسی ارشد نقشه‌برداری | گروه آموزشی و انتشارات ماهواره

ثبت‌نام کلاس‌های فتوگرامتری و ژئودزی کنکور 98 – کارشناسی ارشد نقشه‌برداری

Untitled-1  

Untitled-2

 

داوطلبان گرامی‌ کنکور کارشناسی ارشد نقشه‌برداری، گروه آموزشی و انتشارات ماهواره (ورنال) افتخار دارد که به عنوان نخستین مؤسسه‌ی آموزشی خصوصی در زمینه‌‌ی دانش نقشه‌برداری نزدیک به یک دهه در نگارش و چاپ کتاب‌های بسیار، برگزاری آزمون‌های آزمایشی و دوره‌های نظام مهندسی فعالیت داشته است. از جمله‌ خدمات دیگر این مؤسسه برگزاری کلاس‌های کنکور کارشناسی ارشد این رشته است که از چندین سال پیش همچنان برقرار است. این دوره‌ها که هر ساله با نظارت دکتر عبدالحسین حاجیزاده مدیریت گروه آموزشی ورنال و انتشارات ماهواره برگزار می‌گردد ویژگی‌های خاصی دارد:

1- بازدهی بالای آموزش و خشنودی داوطلبان از دوره‌ی آموزشی، هدف شماره 1 مؤسسه است. به گونه‌ای که اگر پس از نظرسنجی مؤسسه، تنها 20 درصد از آن­ها از روش آموزش خشنود نباشند، شهریه‌ی دوره به آ­ن­ها بازگردانده شده و مدرس کلاس نیز تغییر خواهد کرد که البته مدرسانی که ورنال برای آموزش این دوره‌ها از آنها بهرمند می‌شود در زمینه‌ی آموزشی شایستگی خود را نشان داده‌اند و نظرسنجی‌های سالیان گذشته، خشنودی نزدیک به 100 درصدی داوطلبان را به همراه داشته است (کافی است از سایر کسانی که در کلاس­های ورنال شرکت کرده‌اند جویا شوید).

2- زمان برگزاری کلاس­ها هر هفته به گونه‌ای است که داوطلبان ساکن شهرهای به جز تهران نیز امکان ثبت نام و شرکت در آن را داشته باشند و همه ساله این کلاسها تنها در روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار می‌گردد.

3- شهریه پرداختی شرکت­ کنندگان در مقایسه با دوره‌ها و کلاس­های سایر مؤسسات کشور و به ویژه با توجه به افزایش قیمت‌ها در یک سال گذشته، با قیمتی پایین تعیین می‌گردد به گونه‌ای که این میزان برابر با شهریه‌ی چندین سال پیش سایر مؤسسات کنکوری در رشته‌های دیگر است. اما ورنال در رشته‌ی نقشه‌برداری تعرفه‌هایی بسیار پایین‌تر را برای خدمات خود تعیین می‌کند. کافی است هزینه کلاس‌ها و آزمون‌های ورنال را با سایر مؤسسات بسنجید.

4- دوره‌های آموزشی کلاس‌های ورنال به صورت فشرده، کوتاه و مفید است به گونه‌ای که هزینه‌های رفت‌و‌آمد، کمینه باشند و بازده و کیفیت دوره بیشینه‌ باشد.

 

دوره‌ آموزشی فتوگرامتری و ژئودزی کنکور

 

داوطلبان گرامی کلاس‌های آموزشی درس‌های فتوگرامتری و ژئودزی با پوشش همه مباحث کنکور در 45 ساعت (2700 دقیقه) و در طول 6 هفته برگزار می‌گردد این 45 ساعت زمان آموزش مفید است و زمان استراحت را در بر نمی‌گیرد. شهریه‌ی هر کدام از دوره‌ها برابر با 850 هزار تومان است که برای ثبت‌نام می‌توان مبلغ 440 هزار تومان برای هر دوره به صورت پیش‌پرداخت واریز نمود. هر کدام از داوطلبان، می‌توانند پس از جلسه یکم، در صورت عدم خشنودی، از شرکت در دوره انصراف داده و هزینه پیش پرداخت را به طور کامل دریافت نمایند.

 

تخفیف‌ها

 

1- ثبت نام تا تاریخ 10 دی ماه 97 از 5 درصد تخفیف برخوردار است که از پرداخت دوم کاهش خواهد یافت.

2- داوطلبانی که در هر دو دوره ثبت نام می‌نمایند برای کاهش شهریه از 10 درصد تخفیف برخوردار خواهند بود و مبلغ ثبت نام برای هر دو دوره از 1 میلیون و 700 هزار تومان با کاهش 170 هزار تومان، به 1 میلیون و 530 هزار تومان کاهش می­یابد.

3- داوطلبانی که در سایر خدمات مؤسسه مانند آزمون یا مشاوره پشتیبان ثبت‌نام نموده‌اند از 5 درصد تخفیف بیشتر در ثبت نام برخوردار هستند.

4- داوطلبانی که معدل کل دوره‌ی کارشناسی آنها بالای 16 است 5 تا 20 درصد (بسته به معدل و دانشگاه) تخفیف ثبت‌نام خواهند داشت. این تخفیف برای ارزش نهادن به دانشجویان ممتاز  و همچنین ایجاد انگیزه‌ در داوطلبانی است که در دوره‌ی کارشناسی تلاشی زیاد کرده‌اند اما برای ادامه تحصیل و ورود به دوره‌ی کارشناسی ارشد انگیزه‌‌ای بالا ندارند. یکی از اهداف ورنال این است که دانشجویان را در دوره‌ کارشناسی دعوت به تلاش بیشتر نماید تا راندمان آموزشی کشور بالاتر رود. آشکار است که اگر یک دانشجو به اندازه کافی در مباحث رشته‌ی خود توانمند باشد نیازی به خدمات آموزشی مؤسسات خصوصی ندارد اما با این حال ورنال برای ایجاد انگیزه و تلاش بیشتر دانشجویان، این خدمات را با تخفیف فراهم می‌نماید تا دانشجویان تلاش بیشتری برای فراگیری دانش نقشه‌برداری نمایند.

 

مبلغ پیش پرداخت برای همه افراد یکسان است و مبلغ تخفیف‌ها از پرداخت دوم کاهش خواهد یافت. داوطلبانی که برای یک کلاس ثبت‌نام می‌نمایند می‌توانند مبلغ 440 هزار تومان و برای ثبت نام هر دو کلاس مبلغ 880 هزار تومان پرداخت نمایند. شهریه مانده در هفته دوم دوره آموزشی قابل پرداخت است. آغاز برگزاری کلاس‌ها در نیمه‌ی دوم دی ماه خواهد بود.

 

****************************

این شهریه می‌تواند به شماره کارت 0074-0405-8311-5859 به نام عبدالحسین حاجیزاده واریز گردد.

 

برای ثبت نام خواهشمند است روی لینک زیر کلیک کنید و مدارک خود را بارگذاری نمایید:

 

 

همچنین در صورت داشتن هر پرسش می‌توانید با نشانی تلگرام mahvareh_press@ در ارتباط باشید.