آزمون های آزمایشی جامع کارشناسی ارشد نقشه‌برداری:97-98 | گروه آموزشی و انتشارات ماهواره

آزمون های آزمایشی جامع کارشناسی ارشد نقشه‌برداری:97-98

Untitled  

گروه آموزشی ماهواره (ورنال) به آگاهی دانشجویان و دانش آموختگان کارشناسی نقشه‌برداری می‌رساند که آزمون‌ های آزمایشی جامع کارشناسی ارشد نقشه‌برداری در تاریخ های زیر برگزار می شود

دوستان عزیز برای آگاهی از تخفیفات ویژه از طریق تلگرام در ارتباط باشند.

آزمون جامع شماره 1– 24 اسفند 1397

ازمون جامع شماره 2–16 فروردین 1398

آزمون جامع شماره 3–23 فروردین 1398

آزمون جامع شماره 4– 30 فروردین 1398

نشانی مکان آزمون تهران: از طریق گروه و کانال تلگرامی اطلاع رسانی می شود- شماره تلگرام: 09190621418

 

هر کدام از داوطلبان که قصد شرکت حضوری در آزمون را دارند و به هر دلیل نتوانستند خود را به حوزه برسانند میتوانند بدون هماهنگی با مدیریت آزمون، با ورود به سایت گروه ماهواره به نشانی http://mahvarehgroup.ir/azmoon/login.php و وارد کردن نام کاربری و گذرواژه خود، آزمون را به صورت اینترنتی شرکت کنند. در پایان همه‌ی پاسخنامه‌های اینترنتی و حضوری در رقابت یکسان با هم، تصحیح و رتبه‌بندی می‌شوند.

افرادی که به صورت اینترنتی در آزمون شرکت میکنند حتما به یاد داشته باشند که گزینه های درست را روی کاغذ هم یادداشت کنند تا اگر به هر دلیل ارتباط آنها با سامانه قطع شد (قطع برق، اینترنت و …) پاسخهای خود به صورت جداگانه برای مدیریت آزمون در یک فایل اکسل بفرستند. همچنین به یاد داشته باشید که پاسخهای درست را ابتدا یادداشت کنید و در پایان، پیش از به پایان رسیدن آزمون، یک بار از پروفایل بیرون روید و دوباره وارد شوید و گزینه های درست را وارد کنید و کلید ثبت را بزنید. این کار به این دلیل است که فاصله زمانی ورود به پروفایل و ثبت پاسخنامه نباید طولانی شود و بهتر است که کمتر از 15 دقیقه باشد در غیر این صورت بر اساس تنظیمات browser کاربر و شبکه اینترنت ممکن است از سیستم خارج شوید و پاسخنامه شما ثبت نشود.

 

FFF

مثلاً اگر زمان آغاز آزمون ساعت 14 است می توان در این ساعت وارد پروفایل شد و دفترچه سؤالات را با فرمت pdf دریافت کرد و اگر چاپگر هم در اختیار هست دفترچه را چاپ نمود و تا ساعت 16:45 دقیقه به حل تستها پرداخت و گزینه های درست را یادداشت کرد و سپس یک بار از سیستم بیرون رفت و دوباره وارد شد و گزینه های درست را وارد کرد (تا فاصله زمانی ورود به پروفایل و ثبت پاسخنامه کوتاه باشد) و پیش از ساعت 17 روی گزینه ثبت کلیک کرد.

بنابراین داوطلبانی که به صورت اینترنتی در هر آزمون شرکت می‌کنند می‌توانند بدون نیاز به هماهنگی، با ورود به پروفایل خود (همزمان) در این آزمون شرکت کنند. بدیهی است که اگر داوطلبی به هر دلیل در هر کدام از آزمونها نتوانست در جلسه آزمون حاضر شود می‌تواند به صورت اینترنتی با ورود به پروفایل شخصی خود در آزمون به طور همزمان با دیگران به رقابت بپردازد. طراحی سامانه اینترنتی به گونه‌ای است که اگر پاسخنامه داوطلب تا ساعت 17 ثبت نشده باشد، وی تنها می‌تواند کارنامه خود را دریافت کند و در رتبه‌بندی شرکت نخواهد کرد؛ و همچنین پاسخ تشریحی آزمون نیز در پروفایل وی در دسترس خواهد بود. همچنین مانند همه‌ی آزمون‌ها اگر داوطلبی روی هر تست، ابهامی داشته باشد می تواند پس از دریافت کارنامه و پاسخ تشریحی، پرسش خود را با مدیریت آزمونها مطرح نماید. و سپس طراح آن سؤال، پاسخ داوطلب را به صورت کامل خواهد داد. طرح پرسش و پاسخ برای شرکت کنندگان محدودیتی ندارد. برای پرسش و پاسخ می‌توانید تنها با تلفن یا تلگرام مدیریت آزمون (خوش‌راه) 09120551135 در تماس باشید.

برای دریافت کارنامه و پاسخ تشریحی آزمون در همان روز برگزاری آزمون به پروفایل کاربری مراجعه نمایید و کارنامه کامل و همچنین پاسخنامه خود داوطلب (آنچه که خود داوطلب پاسخ داده) را دریافت کنید و همچنین به پاسخ تشریحی آزمون دسترسی داشته باشید.