اطلاعیه فروش دفترچه‌های آزمونهای آزمایشی نقشه‌برداری گروه ماهواره | گروه آموزشی و انتشارات ماهواره

اطلاعیه فروش دفترچه‌های آزمونهای آزمایشی نقشه‌برداری گروه ماهواره

posterofsecondexam5  

گروه ماهواره (ورنال) دفترچه آزمونهایی را که در سال تحصیلی 96-95 برگزار شده‌اند با شرایط زیر به فروش می‌رساند:

برای دریافت دفترچه‌های آزموهای آزمایشی امسال که در حال برگزاری است با مدیریت آزمونها تماس بگیرید:

vernal_exam_manager@

posterofsecondexam5

1- امکان فروش هر دفترچه از 1 هفته پس از برگزاری هر آزمون فراهم بوده است. برای بررسی تاریخ و قیمت آزمون‌های آزمایشی کنکور 96 اینجا کلیک کنید.

2- داوطلبان شرکت کننده در آزمون‌ها و خریداران دفترچه آزمونها، امکان پرسش و پاسخ درباره هر کدام از سؤال‌های آزمون مورد نظر را تا هنگام برگزاری کنکور کارشناسی ارشد همان سال دارند.

3- حق استفاده از دفترچه آزمون تنها برای خریدار اصلی آن است که فایلهای کامل آزمون را با رمزگذاری و نیز نوشتن نام خریدار بر روی همه صفحات آن، از مؤسسه دریافت می‌کند. خریدار دفترچه آزمون نباید بخشی از سؤالات یا همه آن را به هر روش ممکن در اختیار دیگران قرار دهد. نشر یا فروش دفترچه‌ آزمون‌ها توسط هر شخص، مؤسسه، دانشگاه، سایت، گروه تلگرام و … ممنوع است و مؤسسه بر اساس قانون حمایت از مؤلفان می‌تواند از متخلفین شکایت کند.

4- هر آزمون به صورت دفترچه جداگانه تست و پاسخ تشریحی در حدود 90 صفحه به صورت رمزگذاری شده ویژه‌ و جداگانه به داوطلب واگذار خواهد شد.

 

table of prices1

 

دانشجویان و داوطبان گرامی همچنین می‌توانند برای خرید بیش از یک دفترچه از تخفیف‌های زیر برخوردار شوند:

 

asd

 

برای دریافت دفترچه هر آزمون و نیز آگاهی از تخفیف‌های خرید گروهی می‌توانید با مدیریت آزمونها (خوش‌راه) به شماره 1135 055 0912 تماس بگیرید.

همچنین برای خرید می‌توانید این مبلغ را به شماره کارت 0074-0405-8311-5859  (بانک تجارت) به نام عبدالحسین حاجیزاده (مدیر مؤسسه) واریز نمایید.