راهنمای شرکت در آزمونهای کارشناسی ارشد نقشه‌برداری گروه ماهواره (ورنال) | گروه آموزشی و انتشارات ماهواره

راهنمای شرکت در آزمونهای کارشناسی ارشد نقشه‌برداری گروه ماهواره (ورنال)

df  

دانشجویان و دانش آموختگان گرامی که با روش اینترنتی یا حضوری در آزمون ها شرکت می‌کنند می توانند آزمون های این مؤسسه را با کیفیتی بسیار بالا در سامانه ای هوشمند تجربه کنند. این قابلیت برای همه داوطلبان فراهم است. اما هر داوطلب که در شهرهای، تهران و سایر شهرهایی که این مؤسسه در آنجا نماینده برگزار کننده دارد می‌تواند به صورت حضوری در آزمون شرکت کند. اما اگر داوطلب به هر دلیل نتوانست خود را به حوزه آزمون برساند و یا اینکه ترجیح داد که به صورت حضوری شرکت ننماید می‌تواند بدون هیچ گونه هماهنگی با مؤسسه در ساعت برگزاری آزمون، در هر کجای دنیا که باشد توسط کامپیوتر، تبلت و یا گوشی هوشمند وارد سایت رسمی مؤسسه شود و سپس از منوی شرکت در آزمون وارد پروفایل ویژه خود شود و به صورت اینترنتی و همزمان با سایر داوطلبان در آزمون شرکت نماید که زمان آغاز و پایان، فرصت پاسخگویی و شرایط آزمون مانند آزمون حضوری است. نکات زیر در این آزمون ها را به یاد داشته باشید:

 

** نکته مهم: این مؤسسه به عنوان نخستین برگزار کننده آزمون‌های آزمایشی نقشه‌برداری در کشور و تنها مؤسسه‌ای که برای داوطلبان، پاسخگویی کامل را برای هر مسئله‌ای پیرامون آزمون‌ها فراهم می‌نماید و در برابر ابهام روی سؤالات یا هر موضوعی پاسخگو است آزمونهای آزمایشی کارشناسی ارشد سال 97-96 را برگزار مینماید. هر داوطلب میتواند درباره هر کدام از سؤالاتی که در آنها ابهامی دارد بدون هیچ محدودیتی به مدیریت آزمون درخواست توضیح دهد. مدیریت آزمون سؤال داوطلب را به طراح آن تست مطرح مینماید و سپس پاسخ طراح برای داوطلب فرستاده خواهد شد و تا رضایت کامل داوطلب، پاسخگویی مدیر آزمون الزامی است. کانال ارتباطی با مدیر آزمون از طریق تماس تلفنی یا تلگرام به شماره همراه 09120551135 است.

 

1- همه کسانی که آزمون ها را ثبت نام می کنند در هنگام ثبت نام، ایمیل خود و رمز مورد نظر خودشان را وارد می‌کنند که برای ورود به سامانه، این ایمیل و رمز را باید به کار گرفت.

2- داوطلب باید در تاریخها و زمان برنامه ریزی شده برای آزمونها که از چند ماه پیش تصویب شده با داشتن هر سیستمی (کامپیوتر، تبلت، گوشی هوشمند و …) از لینک آزمون وارد پروفایل خود شود.

برای وارد شدن به پروفایل خود می‌توانید اینجا کلیک کنید تا صفحه زیر باز شود:

 

df

 

اکنون ایمیل و گذرواژه خود را که هنگام ثبت نام وارد کرده‌اید وارد نمایید تا پروفایل شما باز شود.

3- با ورود به پروفایل، سه گزینه برای داوطلب نمایش داده می‌شود که مربوط به مشخصات، شرکت در آزمون و نیز کارنامه هر آزمون است:

 

 

در پروفایل کاربری، می توان به اطلاعات شخصی، شرح آزمون هایی که ثبت نام شده و همچنین امکان تغییر از اینترنتی به حضوری (به زودی) دسترسی داشت.

4- در بخش «شروع آزمون» در ساعت های برگزاری آزمون می توان به این بخش رفت و چند نکته را باید در نظر داشت:

– بهتر است با مرورگرهای گوگل کروم یا موزیلا کار کنید.

– اگر با کامپیوتر در آزمون در آزمون شرکت می کنید، می توانید با زدن کلید F11 مرورگر خود را full screen نمایید.

– شما می توانید دفترچه را به سادگی از منوی بالای آن، با یک کلیک دانلود و یا پرینت کنید.

 

 

– از پایین بخش دفترچه می توانید آن را بزرگتر یا کوچکتر نمایید.

– تایمر آزمون همیشه به رنگ سبز بالای صفحه به شما نشان داده می شود.

– زمان هر آزمون تنها 180 دقیقه است و پس از پایان با نشان دادن یک پیغام و کلیک بر روی «ادامه»، 1 دقیقه به شما زمان داده می شود تا پاسخ نامه خود را در پایین صفحه «ثبت پایانی» نمایید و رنگ تایمر به رنگ قرمز در می آید. پس از پایان این زمان، پیغام «پایان آزمون» به شما نمایش داده می شود.

 

exam_screen_shot4

 

– اگر هنوز پاسخ نامه خود را ثبت نکرده باشید، پاسخنامه شما در رتبه بندی شرکت داده نخواهد شد و تنها به شما کارنامه داده می شود. چرا که زمان ثبت پاسخنامه، پس از مهلت قانونی آزمون بوده است.

– شما می توانید چند ساعت پس از آزمون، کارنامه خود را از منوی سوم دریافت نمایید و نیز دفترچه پاسخ را دانلود کنید.

 

 

– پس از برگزاری آزمون، نوبت به دریافت کارنامه و پاسخ تشریحی است.

روال آزمونها، به گونه ای است که بسته به شمار شرکت کنندگان به صورت اینترنتی و حضوری، 10 تا 240 دقیقه پس از برگزاری آزمون، کارنامه همه شرکت کننده ها در پروفایل آن ها در دسترس خواهد بود.

برای دریافت کارنامه کافی است با اکانت و رمز کاربری خود وارد پروفایل شوید و به بخش «مشاهده کارنامه» بروید.

در بخش پاسخ تشریحی، می توانید دفترچه پاسخ تشریحی آزمون مورد نظر را دانلود نمایید.

 

 

همچنین برای دیدن کارنامه خود چنان که در بالا نشان داده شده، روی کارنامه آزمون مورد نظر کلیک کنید تا درصد همه دروس، تراز، رتبه و نمودار پاسخدهی به درسها را ببینید.

 

result_in_profile2

 

یکی دیگر از ویژگی‌های برتر و کاملاً انحصاری آزمونها که توسط مدیریت آزمون طراحی و پیاده سازی شد، فراهم سازی امکان دیدن کارنامه‌ای است که داوطلب به دست خودش پاسخ داده است. گفتنی است که همه‌ی قابلیت‌ها برای همه داوطلب‌ها فراهم است؛ هم برای داوطلبانی که به صورت حضوری در آزمون شرکت می‌کنند و هم برای آن‌هایی که به صورت اینترنتی شرکت می‌کنند. به عبارت دیگر داوطلب پاسخنامه‌ای را که به دست خودش پاسخ داده است ببینید و بررسی کند که کدام تست را پاسخ داده و کدام یک از آنها درست و کدام نادرست بوده‌اند. همچنین برای آسودگی بیشتر داوطلب، پاسخ کلیدی هر تست روی این پاسخنامه به شکلی متمایز نشان داده می‌شود:

 

3954033

 

شرکت کنندگان و نیز دانشجویان و دانش آموختگان گرامی که قصد ثبت نام در آزمون ها دارند در صورت داشتن هر گونه پرسش می توانند با مدیریت آزمونها به شماره 09120551135 (خوش راه) تماس بگیرند.

برای دیدن فرم ثبت نام، بررسی تخفیف ها و نیز برگزاری آزمونها می توانید اینجا کلیک کنید.