اطلاعیه برگزاری آزمون آزمایشی شماره 8 (جامع) کارشناسی ارشد نقشه‌برداری | گروه آموزشی و انتشارات ماهواره

اطلاعیه برگزاری آزمون آزمایشی شماره 8 (جامع) کارشناسی ارشد نقشه‌برداری

posterofsecondexam5  

گروه آموزشی ماهواره (ورنال) به آگاهی دانشجویان و دانش آموختگان کارشناسی نقشه‌برداری می‌رساند که آزمون‌ آزمایشی شماره 8 کارشناسی ارشد نقشه‌برداری گروه ماهواره (ورنال) در روز جمعه  18 فروردین ساعت 2 بعد از ظهر برگزار خواهد شد. شرایط آزمون و زمان پاسخگویی مانند کنکور اصلی است و شمار سؤال‌ها 110 و زمان پاسخگویی 180 دقیقه است.

این آزمون به صورت جامع است و همه مطالب کنکور کارشناسی ارشد نقشه‌برداری سال 96 را در بر میگیرد.

داوطلبانی که به صورت حضوری در تهران شرکت میکنند بهتر است ساعت 13:45 در حوزه آزمون حاضر باشند.

نشانی حوزه تهران:

میدان انقلاب،  ابتدای خیابان کارگر شمالی،  نبش خیابان نصرت شرقی،  پلاک 3،  طبقه 2،  مؤسسه زبان Unique

هر کدام از داوطلبان که قصد شرکت حضوری در آزمون را دارند و به هر دلیل نتوانستند خود را به حوزه برسانند میتوانند بدون هماهنگی با مدیریت آزمون، با ورود به سایت گروه ماهواره به نشانی http://mahvarehgroup.ir/azmoon/login.php و وارد کردن نام کاربری و گذرواژه خود، آزمون را به صورت اینترنتی شرکت کنند. در پایان همه‌ی پاسخنامه‌های اینترنتی و حضوری در رقابت یکسان با هم، تصحیح و رتبه‌بندی می‌شوند.

بنابراین داوطلبانی که به صورت اینترنتی در هر آزمون شرکت می‌کنند می‌توانند بدون نیاز به هماهنگی، با ورود به پروفایل خود (همزمان) در این آزمون شرکت کنند. بدیهی است که اگر داوطلبی به هر دلیل در هر کدام از آزمونها نتوانست در جلسه آزمون حاضر شود می‌تواند به صورت اینترنتی با ورود به پروفایل شخصی خود در آزمون به طور همزمان با دیگران به رقابت بپردازد. طراحی سامانه اینترنتی به گونه‌ای است که اگر پاسخنامه داوطلب تا ساعت 17 ثبت نشده باشد، وی تنها می‌تواند کارنامه خود را دریافت کند و در رتبه‌بندی شرکت نخواهد کرد؛ و همچنین پاسخ تشریحی آزمون نیز در پروفایل وی در دسترس خواهد بود. همچنین مانند همه‌ی آزمون‌ها اگر داوطلبی روی هر تست، ابهامی داشته باشد می تواند پس از دریافت کارنامه و پاسخ تشریحی، پرسش خود را با مؤسسه مطرح نماید. و سپس طراح آن سؤال، پاسخ داوطلب را به صورت کامل خواهد داد. طرح پرسش و پاسخ برای شرکت کنندگان محدودیتی ندارد. برای پرسش و پاسخ می‌توانید تنها با تلفن یا تلگرام مدیریت آزمون (خوش‌راه) 09120551135 در تماس باشید.

برای دریافت کارنامه و پاسخ تشریحی آزمون، میتوان 2 تا 4 ساعت پس از برگزاری آزمون به پروفایل کاربری مراجعه نمود و کارنامه کامل و همچنین پاسخنامه خود داوطلب (آنچه که خود داوطلب پاسخ داده) را دریافت کرد و همچنین به پاسخ تشریحی آزمون دسترسی داشت.

 

fff