ورود به سامانه آزمون | گروه آموزشی و انتشارات ماهواره

ورود به سامانه آزمون

df  

در این بخش، داوطلبانی که در آزمونهای مؤسسه ثبت نام کرده اند با کلیک بر روی لینک زیر به سامانه آزمون اینترنتی وارد می شوند.

http://mahvarehgroup.ir/azmoon/login.php

.

.

.

.

یادآوری:

1- نام کاربری و گذر واژه شما، همان ایمیل و گذرواژه ای است که هنگام ثبت نام، برگزیده اید.

2- نکته بسیار مهم: کسانی که به صورت اینترنتی در آزمون شرکت می کنند حتماً یک یادداشت جداگانه از پاسخ هر تست داشته باشند که بهتر است بر روی کاغذ این کار را انجام دهند.

سامانه آزمون دقت بسیار بالایی در دریافت پاسخ و اعلام نتیجه دارد اما ممکن است به خاطر تنظیمات browser یا دیگر عوامل همچون ارتباط اینترنتی و … پس از علامت زدن پاسخها و زدن کلید ثبت، از پروفایل بیرون روید و پاسخنام شما ثبت نشود. شما حتما باید پیغام «پاسخنامه با موفقیت ثبت شد» را دریافت کنید. برای جلوگیری از این مشکل، میتوانید پاسخها را روی کاغذ یادداشت کنید و پیش از به پایان رسیدن آزمون، یک بار از پروفایل بیرون روید و دوباره وارد شوید و پاسخها را وارد کنید و کلید ثبت را بزنید.(تا اختلاف زمانی بین ورود و ثبت پاسخنامه کوتاه باشد). در هر صورت اگر پاسخنامه شما ثبت نشد شما میتوانید پاسخهای خود را در زمان مقرر در یک فایل اکسل برای مدیریت آزمون بفرستید. به نمونه فایل اکسل زیر که در عکس نشان داده شده، نگاه کنید:

guide

3- اگر قصد دارید پاسخی را که به تستی داده اید پاک نمایید، ابتدا دکمه Ctrl بر روی صفحه کلید را نگهدارید و سپس بر روی گزینه مورد نظر کلیک کنید تا پاک شود.
4- پس از پایان زمان پاسخ دهی به سؤالات، به شما 1 دقیقه زمان داده خواهد شد تا بر روی گزینه «ثبت پاسخنامه» در پایین پاسخنامه کلیک کنید.

5- اگر پاسخنامه شما پس از مهلت قانونی آزمون ثبت شود، شما تنها می توانید کارنامه خود را دریافت کنید و پاسخنامه شما، به سامانه تعیین رتبه و رقابت با دیگران وارد نخواهد شد.
6- شما می توانید با هر دستگاه هوشمند دیگر مانند تبلت یا گوشی نیز در این آزمون شرکت کنید. اگر با کامیپیوتر وارد سامانه می شوید برای کیفیت بهتر صفحه نمایش، می توانید کلید F11 را بزنید تا صفحه مرورگر بزرگتر نمایش داده شود.
7- پیشنهاد می شود که گزینه های مورد نظر خود را بر روی کاغذ نیز یادداشت کنید تا اگر مشکلی رخ داد از آنها استفاده کرده و دوباره فرم پاسخنامه را پر کنید.
8- از آنجا که این آزمون ها به منظور سنجش شما صورت می گیرد، خواهشمند است وسایل و ابزار غیر مجاز مانند ماشین حساب، کتاب، جزوه و وسایل ارتباطی را به کار نبرید.
9- برای شرکت در آزمون بهتر است همواره آخرین نسخه مرورگرهای Google Chrome یا Firefox را به کار ببرید و مرورگر Internet Explorer را به کار نبرید. همچنین هنگام ورود به پروفایل و پاسخ دهی به سؤالات دفترچه نباید VPN به کار برده شود.